Ansatte

Beatrice Fløystad

Prosektarbeider, tiltak samiske barn og unge

Telefon:
76 98 50 20
Mobil:
41 07 81 88
Epost:
bea.floystad@gmail.com

Bente Østli Eilertsen

Ansvarlig for trimgruppe, helsetreff

Telefon:
76 98 50 20
Mobil:
97 14 97 14
Epost:
benteostli@yahoo.no

Ekaterina Amundsen

Leder og dirigent for Várdobiegga sanggruppe

Telefon:
76 98 50 20
Mobil:

Epost:
ekaterina@vardobaiki.no

Erik Nilssen

Økonomiansvarlig

Telefon:
76 98 50 31
Mobil:
99 47 69 92
Epost:
erik@vardobaiki.no

Gunn Myrnes Olsen

Assistent, Márkománák samisk barnehage

Telefon:
77 08 73 70
Mobil:
91 66 32 96
Epost:
g.mo@live.no

Hilda Eilertsen

Omsorgsarbeider, Márkománák samisk barnehage

Telefon:
77 08 73 70
Mobil:
97 52 12 44
Epost:
hm-eile@online.no

Janne Olsby

Prosjektleder/-medarbeider og barnehageassistent

Telefon:
76 98 50 32
Mobil:
47 01 54 93
Epost:
janne@vardobaiki.no

Kjersti Myrnes Balto

Daglig leder

Telefon:
76 98 50 22
Mobil:
41 50 35 29
Epost:
kjersti@vardobaiki.no

Klemet Isaksen Hætta

Giellakonsuleanta / Språkkonsulent

Telefon:
76 98 50 36
Mobil:
45 47 34 19
Epost:
klemet@vardobaiki.no

Marit Myrvoll

Museumsleder

Telefon:
76 98 50 27
Mobil:
91 69 78 58
Epost:
marit@vardobaiki.no

Magne Huva

Språkkonsulent

Telefon:
76 98 50 24
Mobil:
92 45 97 67
Epost:
magne.huva@vardobaiki.no

Max Mackhe

Prosjektleder, filmprosjekt

Telefon:
76 98 50 20
Mobil:
97 59 76 81
Epost:
max.mackhe@hotmail.com

Ole Myrnes

Vaktmester på Gállogieddi

Telefon:
76 98 50 20
Mobil:
45 43 96 98
Epost:
ole.myrnes@hotmail.com

Sigrid Schrøder

Pedagogisk leder, Márkománák samisk barnehage

Telefon:
77 08 73 70
Mobil:
97 65 57 07
Epost:
sigridsch@gmail.com

Tone Elvebakk

Leder helse

Telefon:
76 98 50 23
Mobil:
90 53 11 95
Epost:
tone@vardobaiki.no

Trine Eriksen

Styrer Márkománák samisk barnehage

Telefon:
77 08 73 70
Mobil:
91 39 18 96
Epost:
markomanak@barnehage.no